PHA
 
Náš slib

U prestižních domácích spotřebičů je naším hlavním cílem nabídnout vysoce kvalitní spotřebiče pro každodenní kuchyňské používání.


Prestižní domácí spotřebiče, vlastněné australskou a mezinárodně renomovanou společností Froothie International, jsou pyšni na to, že mohou nabídnout kvalitní zboží pro domácnosti v blízkosti Austrálie ve ve spolupráci jedné z národně uznávaných celosvětových značek, zařízení Optimum. Vždy budeme své zákazníky rychle obsluhovat a dodávat zboží bez zpoždění, díky naší celostátní síti servisních středisek a skladů.


Náš vyškolený a zkušený tým pro záruku a podporu je k dispozici 24 hodin denně celý týden, aby Vám pomohl vyřešit jakékoliv dotazy, které by Vás v souvislosti se zařízením Optimum mohly napadnout.

 

Více o Optimum


Oceněné spotřebiče
Rozsah spotřebičů Optimum v inovaci a počtu oceněných spotřebičů vede v průmyslu, co se týče kvality, provedení a designu. Řada produktů Optimum zahrnuje vysoce výkonné mixery a odšťavňovače s lisováním za studena a zaměřuje se na dva klíčové aspekty: Kvalitu, používáním částí s dlouhou životností pro všechny vysoce rychlostní mixery a odšťavňovače s lisováním za studena, a výkon, vytvořením světově nejrychlejšího a nejvýkonnějšího motoru pro naše vysoce rychlostní mixery. Každá část použitá v jakémkoliv našem zařízení je sestavena k dokonalosti za použití nejkvalitnějších dostupných materiálů.


Kvalita a životnost
Optimum je silně zaměřeno na kvalitu a živostnost, což znamená, že každé zařízení je vyrobeno s přesností. Testování se provádí v mnoha etapách, aby bylo dosaženo certifikace a akreditace produktu v souladu s řízením jakosti dle norem, klikněte prosím zde. Optimum se zavazuje vyrobit rozsah produktů, kde bude zdůrazněn moderní smysl designu pro ještě větší přitažlivost spotřebitelům.

Celosvětové uznání
Optimum je celosvětově uznávanou značkou, se silným zastoupením v barech, kde vyrábí džusy, kavárnách a domácnostech v Austrálii, Novém Zélandu, Uk, USA a po celé Evropě.

 

Prestižní domácí spotřebiče jsou vedoucím distributorem vysoce kvalitních kuchyňských zařízení Optimum.